20 Jul

Nieuwe vaste waarneemster

Nieuws

Beste zwangere,

Op 13 juli is Renda van Horssen - van Herk afgestudeerd en vanaf deze week zal zij ons team gaan versterken als vaste waarneemster. Renda is geen onbekende in onze praktijk. Zij heeft tijdens haar opleiding meermaals bij ons stage gelopen en mogelijk zijn jullie haar dus al eerder tegen gekomen.


*Mijn naam is Renda van Horssen – van Herk. Tijdens ziekte, vakantie of afwezigheid zal ik als waarneemster de praktijk versterken. Ik ben geboren en getogen in Geldermalsen en tijdens mijn opleiding tot verloskundige, heb ik meerdere stages gelopen bij praktijk de Toekomst. De praktijk en regio zijn voor mij dus bekend. Ik verwonder me steeds weer over de ontwikkeling van nieuw leven en vind het een eer, dat ik persoonlijke begeleiding mag bieden in deze mooie, maar soms ook moeilijke periode. Ik kijk er naar uit om jullie te ontmoeten*

We zijn enorm blij dat ze ons team komt versterken en kijken uit naar een mooie samenwerking.

Margretha, Lianne & Simone